Wiceprezydent Rudy Śląskiej Krzysztof Mejer wystawił na licytację WOŚP możliwość wspólnego treningu biegowego

Nie od dziś wiadomo, że wiceprezydent Rudy Śląskiej Krzysztof Mejer jest zapalonym biegaczem. Jak sam zaznacza, ma on na swoim koncie na ten moment przebiegniętych 9 maratonów, 3 ultramaratony i wiele półmaratonów. Oprócz tego regularnie pojawia się na różnych imprezach sportowych na różnorakich dystansach. Z okazji zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowił on wystawić na licytację możliwość odbycia wspólnego treningu.

Zakończyła się aukcja dotycząca wspólnego biegu z wiceprezydentem

Aukcja w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której można było wylicytować wspólny trening biegowy z wiceprezydentem Krzysztofem Mejerem dobiegła już końca. Cieszyła się ona całkiem sporą popularnością. W aukcji uczestniczyło kilka podmiotów, a kilka dni temu poznaliśmy oficjalnego zwycięzce. Został nim Krzysztof Zamasz z przedsiębiorstwa Veolia PL. Zwycięzca wylicytował możliwość wspólnego treningu z wiceprezydentem za kwotę 1025 zł.

WOŚP gra dla najmłodszych, aby pomóc w diagnostyce i leczeniu wzroku u dzieci

Już niedługo obaj panowie będą więc mieli okazję odbyć wspólny trening biegowy na wybranym dystansie przez zwycięzcę charytatywnej aukcji. Wiceprezydent Rudy Śląskiej Krzysztof Mejer już oficjalnie podziękował osobom, które brały udział w aukcji charytatywnej. Zaznaczył, że docenia ich hojność, a zebrana kwota w ramach aukcji znacząco przewyższyła jego najśmielsze oczekiwania. Warto przypomnieć, że tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był nastawiony na zebranie pieniędzy na rozwój diagnostyki i leczenie wzroku u najmłodszych.