W Starej Bykowinie odbędzie się spotkanie poświęcone twórczości Jerzego Mazurka

Centrum Inicjatyw Społecznych w Starej Bykowinie z radością zaprasza na specjalne wydarzenie dedykowane twórczości utalentowanego Jerzego Mazurka. Wydarzenie to nosi tytuł „TRANS FORMACJE: ŚWIAT BARDZIEJ…” i będzie obejmować nie tylko spotkanie z autorem, ale również atrakcyjną wystawę jego dzieł, które czerpią inspirację z sztuki fotografii.

Spotkanie zaplanowano na 21 września 2023 roku. Rozpocznie się o godzinie 16:30 i odbędzie się w siedzibie Centrum Inicjatyw Społecznych Stara – Bykowina, zlokalizowanej przy ulicy 11 Listopada pod numerem 15A.

Jerzy Mazurek, utalentowany pisarz i poeta, podzieli się ze zgromadzonymi swoją najnowszą twórczością literacką, inspirującą do refleksji nad transformacjami zachodzącymi w naszym otoczeniu. Jest to jedyna okazja dla wszystkich chętnych do dogłębnego zapoznania się z formą i treścią jego dzieł.

Wystawa prac Mazurka będzie doskonałym dopełnieniem spotkania, prezentując jak fotografia może służyć jako początek dla twórczości literackiej.

Na to unikalne wydarzenie zaprasza także Miejska Biblioteka Publiczna w Rudzie Śląskiej. Każdy miłośnik literatury i sztuki jest mile widziany do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które pozwala na głębsze zrozumienie naszego świata poprzez obserwację różnych form artystycznych. Zachęcamy do nie przegapienia tej niepowtarzalnej okazji kulturalnej.