W połowie lipca w Rudzie Śląskiej odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny wraz z telewizją TVS

Już niedługo na terenie Rudy Śląskiej odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, który będzie miał miejsce w połowie lipca. Dokładna data koncertu to piątek, dnia 15 lipca. Zapowiadany koncert odbędzie się pod hasłem „Ruda Śląska solidarna z Ukrainą”. Warto dodać, że koncert zostanie zorganizowany i odbędzie się wraz z telewizją TVS. Kogo dokładnie będzie można zobaczyć podczas tego koncertu? Jakie gwiazdy wystąpią tego dnia?

O koncercie charytatywnym „Ruda Śląska solidarna z Ukraina”

Charytatywny koncert w Rudzie Śląskiej to niewątpliwie okazja do tego, aby wspólnie z obywatelami Ukrainy spędzić miło czas przy akompaniamencie muzyki. O wcześniejszych tego typu inicjatywach w innych częściach kraju rozpisywał się m.in. porta. EduKultura.pl. Z kolei jacy artyści umilą nam czas podczas tego koncertu? Jakie dokładnie gwiazdy będziemy mogli usłyszeć już niedługo podczas koncertu, który odbędzie się 15 lipca w Rudzie Śląskiej?

Wśród artystów, którzy wystąpią podczas charytatywnego koncertu znajdują się zarówno polscy, jak i ukraińscy artyści. Wśród nich będą m.in. Kasia Piowczyk, Roman Skorpion, Bozhena Dar, Piotr Herdzina, Yurii Dakunchak, Rostyslav Kushyna, Schola Duchu Ogniu, chór św. Barbary z Bykowiny, zespół wokalny MDK, zespół Cztery Piąte.

Warto dodać, że koncert charytatywny zostanie zorganizowany wraz z telewizją TVS. Lipcowy koncert pod hasłem „Ruda Śląska solidarna z Ukrainą” odbędzie się w piątek, dnia 15 lipca na rynku w Nowym Bytomiu. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17:00, a wszyscy chętni mogą wejść na teren imprezy całkowicie za darmo.