W lesie znaleziono ciało zaginionego nastolatka

Od 6 marca poszukiwano 19-letniego Dawida. To właśnie tego dnia nastolatek wyszedł ze szkoły po raz ostatni i nie było z nim kontaktu. Nie pojawił się w domu ani w szkole. Nie można było również z nim się skontaktować telefonicznie, ponieważ nie odbierał telefonu. Teraz poszukiwania zostały zakończone. Niestety znaleziono ciało 19-latka.

19-latek najprawdopodobniej popełnił samobójstwo

Od samego początku w poszukiwania 19-latka zaangażowani byli specjaliści z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Knurów. Początkowo działania poszukiwawcze skierowano w okolice Paniówek, ponieważ to właśnie tam zanotowano ostatnie logowanie telefonu 19-letniego Dawida.

Ostatecznie ciało nastolatka znaleziono na terenie lasu w Mikołowie. Ciało zostało odnalezione w niedzielę, dnia 19 marca w godzinach wieczornych. Ze wstępnych informacji wynika, że 19-latek najprawdopodobniej popełnił samobójstwo, jednak nie są to jeszcze potwierdzone informacje. Najbliższe osoby nastolatka dostały psychologiczne wsparcie, aby lepiej poradzić sobie w tym trudnym dla nich czasie.