Sanah wystąpi dla publiczności w Rudzie Śląskiej

Już w sierpniu jedna z najpopularniejszych ostatnio artystek w Polsce, a więc Sanah, pojawi się na Terenach Targowych w Rudzie Śląskiej. Rudzka publiczność będzie więc mogła poruszać się w rytm znanych piosenek, które ostatnimi czasy podbijają polskie listy hitów radiowych. Impreza z udziałem Sanah dokładnie odbędzie się już 27 sierpnia. Osoby, które będą chciały uczestniczyć w tym wydarzeniu kulturalnym będą musiały nabyć bilet.

Występ Sanah w Rudzie Śląskiej

Ostatnimi czasy popularna Sanah skradła serca słuchaczy z całego kraju. I to zarówno tych młodszych, jak i starszych. Znana piosenkarka pod pseudonimem Sanah to oczywiście Zuzanna Irena Jurczak. Artystka pochodzi z Warszawy i urodziła się w 1997 roku. Sama na swojej stronie internetowej określa się jako jedna z najciekawszych artystek jeśli chodzi o nurt quality pop. Na pewno wokalistka znacząco wyróżnia się na rynku muzycznym. Wszystko za sprawą swojego niebywałego stylu. Potrafi ona pisać niebanalne teksty, o charakterystycznym dla siebie stylu. Ponadto wyróżnia się także tym, że jej teksty łączą w sobie poezję oraz slang młodzieżowy. Dodając do tego równie wyjątkowy podkład muzyczny, niemal każda piosenka Sanah jest czarująca.

Koncert Sanah – gdzie, kiedy i o której?

Przypomnijmy raz jeszcze, że artystka pojawi się w Rudzie Śląskiej już w sobotę, dnia 27 sierpnia. Początek koncertu Sanah w Rudzie Śląskiej zaplanowano na godzinę 20:00. Wszyscy uczestnicy chcący wziąć udział w tym wydarzeniu będą musieli nabyć bilety na to wydarzenie. Wstęp na Tereny Targowe mieszczące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Kupieckiej 2a będzie możliwy już od godziny 19:00, a więc na godzinę przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia muzycznego. Co ciekawe, młoda artystka ostatnimi czasy zalicza sporą ilość koncertów. Pod koniec ubiegłego roku pojawiła się także w Nysie – relację z koncertu Sanah w Nysie znajdziemy na enysa.pl.