Ruda Śląska – młody mieszkaniec zatrzymany z imponującym zapasem narkotyków

W wyniku skutecznej interwencji policjantów ze Świętochłowic, doszło do zatrzymania młodego człowieka z Rudy Śląskiej, który okazał się posiadać znaczące ilości narkotyków. Funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe przeszukanie miejsca zamieszkania podejrzanego oraz powiązanych z nim pomieszczeń, takich jak piwnica i garaż. W ich rękach znalazło się łącznie ponad 150 dilerskich porcji różnych substancji odurzających, wśród których dominowały marihuana, amfetamina, ekstazy i haszysz. Ponadto, odkryli również 13 sztuk bibułek nasączonych LSD.

Informacje na temat możliwego posiadania przez mężczyznę narkotyków, uzyskali kryminalni w trakcie prowadzenia innego śledztwa. Od razu podjęli działania mające na celu potwierdzenie tych doniesień. Decyzją sądu przeprowadzono kontrolę zarówno w miejscu zamieszkania podejrzanego, jak i w przynależących do niego pomieszczeniach gospodarczych.

Zatrzymany rudzianin musiał stawić czoła poważnym zarzutom. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat. Znalezisko policji, liczące blisko 150 porcji dilerskich różnego rodzaju substancji odurzających oraz 13 bibułek LSD, stanowi dowód na to, jak poważne działania podejmował młody mężczyzna.