Rodzinna tragedia. 24-letni mężczyzna zaatakował ciocię oraz jej córkę

Do tragicznego zdarzenia z udziałem mężczyzny w wieku 24 lat doszło w Rudzie Śląskiej. W jednym z mieszkań na terenie miasta doszło do pobicia. Kobieta wraz ze swoją córką została zaatakowana przed sprawcę, który był siostrzeńcem kobiety.

Zaatakowana kobieta zmarła na wskutek poniesionych obrażeń

Młody mężczyzna z nieznanych dotąd przyczyn zaatakował swoją ciocię. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pobił on kobietę i zaatakował ją, rzucając przy tym kostką brukową. W tym samym czasie w mieszkaniu znajdowała się również córka kobiety, która w czasie ataku na swoją matkę zdążyła powiadomić rodzinę o całej sytuacji. 13-letnia dziewczynka w tym czasie znajdowała się w innym pomieszczeniu.

Niestety, ale po chwili mężczyzna zdołał zaatakować również 13-latkę. Doszło do pobicia, a potem 24-latek próbował młodą dziewczynę udusić. Na szczęście nie udało się tego zrobić. Po całym zdarzeniu mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia.

Policja znalazła młodego mężczyznę

24-latek od razu po ataku na swoją ciocię oraz jej 13-letnią córkę zbiegł z miejsca zdarzenia. Próbował on przechytrzyć funkcjonariuszy i zostawił swój samochód w zupełnie innym miejscu. Policjantom po pewnym czasie udało się jednak schwytać młodego mężczyznę. Został on zatrzymany już następnego dnia. Obecnie mężczyzna oczekuje na zarzuty, które ma przedstawić prokurator. Na ten moment nie są znane jeszcze żadne przyczyny całej sytuacji. W najbliższych dniach być może uda się ustalić więcej szczegółów w tej sprawie.