Problem z elektrycznymi hulajnogami w mieście

W ostatnim czasie na terenie miasta Ruda Śląska pojawiły się elektryczne hulajnogi. Część z mieszkańców regularnie korzysta z tego środka transportu i sobie go chwali. Jednak niestety są również osoby, które przyczyniają się do dewastacji tego środka transportu w mieście. Przykładem może być sytuacja z ostatnich dni, kiedy to hulajnoga elektryczna firmy Bolt wylądowała po prostu w śmietniku.

Mieszkańcy podzieleni co do korzyści wynikających z elektrycznych hulajnóg

Od pierwszego momentu, gdy pojawiły się elektryczne hulajnogi w mieście Ruda Śląska, zdania co do korzystania z nich były dość podzielone. Pewna część mieszkańców chętnie z nich korzysta, jednak inni nie do końca. Jak zaznaczają internauci, problem jest również z tego powodu, że wiele osób korzysta z nich niewłaściwy sposób. Po prostu na mieście urządzane są rajdy, a następnie hulajnogi porzucane są w nieodpowiednich miejscach. Dlatego też dla wielu osób sprzęt ten jest ekologicznym i przydatnym środkiem transportu, a dla innych czymś, co po prostu zaśmieca krajobraz w mieście. Dodajmy, że elektryczne hulajnogi pojawiają się w wielu miejscach w Polsce, jak np. w Oleśnicy – źródło olesnicaonline.pl.

Hulajnoga elektryczna wylądowała w śmietniku miejskim

O tym, że niektórzy ludzie są przeciwnikami tego środka transportu wiemy już od samego początku. Jednak w ostatnim czasie dochodzi do coraz większej ilości sytuacji, kiedy to hulajnogi elektryczne są po prostu dewastowane. Niejednokrotnie zdarzało się już, że po prostu ktoś wjeżdżał nią w krzaki i po prostu tam zostawiał. Ostatnio jednak w internecie pojawiły się fotografie, gdy hulajnoga znalazła się w śmietniku miejskim. Na tę fotografię zareagował nawet jeden z radnych miasta, który zaznaczył, że wszyscy razem powinniśmy dbać o wspólne miejskie dobro i nie niszczyć wszystkiego dookoła. I na pewno warto wziąć sobie te słowa do serca, a także szerzyć tę myśl wśród znajomych i nieznajomych.

W wyniku ostatnich sytuacji z elektrycznymi hulajnogami w Rudzie Śląskiej mieszkańcy martwią się o los tych urządzeń w mieście. I tutaj niewątpliwie należy zaznaczyć, że takie a nie inne zachowania mogą doprowadzić do sytuacji, że firma Bolt postanowi wycofać swoje urządzenia z miasta Ruda Śląska. Jeśli przypadki dewastacji będą regularnie się powtarzać, to rzeczywiście może dojść do takiej sytuacji.