Na Burloch Arenie odbędzie się rodzinny festyn

Już w najbliższą niedzielę, a więc dnia 12 czerwca odbędzie się wyjątkowy Festyn Rodzinny z Dejzi Klub. Wydarzenie odbędzie się na Burloch Arenie w Orzegowie. Oczywiście festyn przygotowany jest z myślą o rodzinach z dziećmi. Najmłodsi będą mogli liczyć na wiele atrakcji, dlatego na pewno warto pojawić się w niedzielny dzień właśnie tutaj na Festynie Rodzinnym. Szczególnie, że pogoda tego dnia ma dopisać i ma przez cały czas dopisywać słoneczna aura.

Rodzinny Festyn z Dejzi Klub

Maskotki, wata cukrowa, zjeżdżalnie, czy też dmuchany zamek – to tylko kilka z wielu atrakcji, które zostaną przygotowane na niedzielę dla najmłodszych. Oczywiście dzieci na pewno będą chciały spróbować waty cukrowej, czy też spróbować zjechać z dmuchanym zjeżdżalni. Animatorzy z Dejzi Klub na pewno jednak oprócz wymienionych atrakcji zadbają o dodatkowe atrakcje, które spodobają się najmłodszym. Na pewno oprócz wymienionych wcześniej atrakcji, animatorzy będą także malować twarze dzieciom, puszczać bańki mydlane, czy też wykonywać wspaniałe warkoczyki i tatuaże.

Wstęp wolny na Festyn Rodzinny w Orzegowie

Zainteresowani Festynem Rodzinnym organizowanym w Orzegowie mogą pojawić się na miejscu już od godziny 10:00. To właśnie wtedy nastąpi oficjalne otwarcie wydarzenia. Warto dodać, że wszyscy chętni i zainteresowani będą mogli wejść na wydarzenie całkowicie za darmo. Jako, że wstęp jest bezpłatny, to na pewno frekwencja powinna dopisać. Raz jeszcze zaznaczmy, że prognozy pogody na ten dzień są naprawdę optymistyczne. Dlatego warto spędzić ten niedzielny dzień właśnie na Rodzinnym Festynie w Orzegowie. Dzieci na pewno będą zadowolone z możliwości spędzenia wolnego czasu właśnie w taki sposób.