Poszukiwany przez policję: Kierowca zielonego Lamborghini na autostradzie A4

Referat ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej przeprowadza działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności serii wykroczeń na drodze szybkiego ruchu. Wykroczenia miały miejsce na odcinku autostrady A4 przechodzącej przez Ruda Śląską, kierujący pojazdem marki Lamborghini koloru zielonego, zmierzał wówczas w stronę Wrocławia. Policja prosi o kontakt każdą osobę, która posiada nagranie tego samochodu, szczególnie jeśli na nagraniu widoczne są tablice rejestracyjne pojazdu.

Zielony Lamborghini zdobył już pewną sławę w Polsce z powodu swojego tajemniczego kierowcy. Ostatnio pojazd ten został dostrzeżony na rudzkim odcinku autostrady A4. Został on zauważony podczas przechodzenia zwężki na wysokości Kochłowic. Jego kierowca po raz kolejny pokonał drogę awaryjnym pasem ruchu, poruszając się w kierunku Wrocławia.

Rudzka policja apeluje do świadków, osoby posiadające jakiekolwiek informacje pozwalające na ustalenie tożsamości kierowcy wspomnianego wcześniej samochodu lub będące świadkami jakichkolwiek wykroczeń popełnionych przez niego i dysponujących nagraniami z wideorejestratorów, aby skontaktowały się z Wydziałem Prewencji rudzkiej komendy. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 47 854 1215.