Policjanci zatrzymali 24-latka, który posiadał w domu marihuanę

Marihuana w Polsce jest wciąż zakazana. Mimo to i tak policjanci zatrzymują osoby, które posiadają lub są pod wpływem tego środka. Do zatrzymania osoby, która posiadała marihuanę doszło ostatnimi dniami w Rudzie Śląskiej. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w wieku 24 lat, który posiadał przy sobie marihuanę. Tutaj sprawa jest jednak poważniejsza, ponieważ mężczyzna posiadał marihuanę w domu i miał ją w przyszłości rozprowadzić.

Zatrzymanie mężczyzny, który posiadał marihuanę

Funkcjonariusze z Rudy Śląskiej doskonale znali mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleziono marihuanę. Z ustaleń śledczych zajmujących się zwalczaniem narkotykowej przestępczości wynika, że marihuana miała później trafić na ulicę miasta. Z tego względu sprawa jest rozwojowa i policja być może dokona kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Marihuana miała trafić do lokalnego obiegu

Do zatrzymania 24-latka doszło w środę, dnia 12 października. Mężczyzna został schwytany w mieszkaniu, gdzie znaleziono także narkotyki. Znaleziona marihuana została zabezpieczona przez policjantów. Jak już wiemy, według ustaleń wynika, że miała ona trafić do obiegu w mieście. Kryminalni z tego względu nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Warto dodać, że 24-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej już usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków.