Policja poszukuje mężczyzny, który zabrał nieswoją kartę bankomatową

W jednym ze sklepów prawdopodobnie na terenie Rudy Śląskiej jeden z klientów przywłaszczył sobie kartę bankomatową. Po prostu mężczyzna zabrał kartę, która nie należała do niego. Sprawa trafiła na policję, a niepodważalnym dowodem w sprawie są nagrania z kamer monitorujących.

Mężczyzna przywłaszczył kartę do bankomatu i odszedł jak gdyby nigdy nic

Osoba, do której należy karta bankomatowa może się cieszyć, że w sklepie, w którym doszło do zdarzenia znajdują się kamery monitorujące. Stąd też całe zdarzenie związane z przywłaszczeniem karty do bankomatu zostało zarejestrowane. Nagranie już trafiło na Komendę Miejską Policji w Rudzie Śląskiej. Funkcjonariusze postanowili opublikować wizerunek mężczyzny, który zabrał kartę z lady.

Policjanci niewątpliwie mają ogromną nadzieję, że prędzej czy później znajdzie się osoba, która rozpozna mężczyznę zarejestrowanego przez sklepowe kamery monitoringu. Jeśli masz jakieś informacje w tej sprawie i mógłbyś przyczynić się do schwytania mężczyzny, który zabrał z lady kartę bankomatową, to koniecznie zgłoś się na Komendę Miejską Policji w Rudzie Śląskiej. Można też powiadomić policjantów o posiadanych informacjach przez kontakt telefoniczny pod numerem 47 854 1510 lub też poprzez adres e-mail: [email protected].