Na Burloch Arena pojawiła się wyjątkowa tablica upamiętniająca zmarłą prezydent Rudy Śląskiej

Wyjątkowa tablica upamiętniająca Grażynę Dziedzic, a więc zmarłą prezydent miasta Ruda Śląska, pojawiła się na Burloch Arena. Obiekt Burloch Arena nosi imię zmarłej prezydent, która zainicjowała rozbudowę i modernizację obiektu.

Tablica upamiętniająca Grażynę Dziedzic

Zmarła prezydent Rudy Śląskiej została upamiętniona w wyjątkowy sposób, a więc na specjalnej tablicy. Na tablicy można dostrzec krótki biogram, który wykonany został nie tylko w języku polskim, ale i języku angielskim i języku niemieckim. Tablica została zamontowana na jednej ze ścian Burloch Areny.

Ogromne znaczenie zmarłej prezydent Pani Grażyny Dziedzic dla miasta Ruda Śląska podkreślił obecny prezydent miasta, a więc Michał Pierończyk. Podkreślił on, że była ona nie tylko zaangażowana i oddana swojej pracy na rzecz miasta, ale także pałała ogromną otwartością, miłością i radością do ludzi. Ponadto dodał, że zmarła prezydent zawsze starała się patrzeć w przyszłość, aby miasto było idealnym miejscem do życia nie tylko dla obecnych mieszkańców, ale i mieszkańców z przyszłych pokoleń.