Medalowy sukces sportowców z Academia Gorila i Rudzkiego Centrum Atletyki na turnieju w Brnie

Dnia 9 marca, w czeskim mieście Brno, odbył się międzynarodowy turniej Tatamy 8. Wśród uczestników tej imprezy znaleźli się sportowcy z dwóch rudzkich klubów – Academia Gorila oraz Rudzkiego Centrum Atletyki.

Zawodnicy z Rudzkiego Centrum Atletyki i Academia Gorila, którzy reprezentowali naszą lokalną scenę sportową na turnieju Tatamy 8 w Brnie, odnotowali kolejny triumf. Ich udział w zawodach zaowocował zdobyciem licznych medali.

Rudzkie Centrum Atletyki było reprezentowane przez pięciu zawodników, z których trzech osiągnęło wybitne wyniki i wróciło do domu z medalami. Złote medale zdobyli Piotr Rekus oraz Tomasz Janista, a srebrny – Mateusz Kopia.

Klub Academia Gorila reprezentowało troje zawodników. Dwoje z nich, Wojciech Woczka oraz Piotr Skorupa, również nie wrócili do kraju z pustymi rękami – oboje zdobyli medale, złoty i srebrny odpowiednio.

Z całego serca gratulujemy medalistom i wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali rudzkie kluby na turnieju w Brnie. Życzymy im dalszej, pełnej sukcesów kariery w świecie sportu!