Konsultacje na temat Funduszy Europejskich dla mieszkańców Ruda Śląska – 10 czerwca 2024

Planowane jest spotkanie konsultacyjne w Urzędzie Miasta Ruda Śląska, które odbędzie się 10 czerwca 2024 roku. Mieszkańcy będą mieli okazję skorzystać z pomocy i porad specjalistów w Mobilnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich. To wydarzenie będzie miało miejsce na drugim piętrze budynku urzędu, w pokoju numer 211, przy placu Jana Pawła II 6. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 12:00.

Podczas tych konsultacji, które będą bezpłatne, będzie można dowiedzieć się więcej na temat możliwości uzyskania finansowania z funduszy Unii Europejskiej. Ekspertami prowadzącymi dyżur będą pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Katowic.

Prowadzone są to działania w ramach Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, funkcjonującej na terenie całego województwa śląskiego. Celem tej inicjatywy jest ułatwienie mieszkańcom regionu dostępu do informacji i wiedzy na temat procedury ubiegania się o środki z funduszy Unii Europejskiej. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli efektywnie realizować różne projekty z wykorzystaniem tych funduszy.