Kolizja dwóch pojazdów na ulicy Gościnnej w Rudzie Śląskiej

W czwartek, dnia 24 marca, na ulicy Gościnnej w Rudzie Śląskiej miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku zderzenia samochodów osobowych marki BMW oraz Opel doszło do wypadnięcia jednego samochodu z drogi i zatrzymania się w przydrożnym rowie.

Zderzenie dwóch pojazdów na ulicy Gościnnej

Ulica Gościnna w Rudzie Śląskiej okazała się pechowa dla kierowców, którzy w czwartek, dnia 24 marca przemieszczali się nią. Na razie nie są znane dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Na miejscu oczywiście pojawiła się policja i służby ratunkowe. Policja stara się wyjaśnić dokładne okoliczności całego zajścia i stara się ustalić kto sprokurował całe to nieszczęśliwe zdarzenie. Z kolei pogotowie ratunkowe musiało zabrać do szpitala kobietę w ciąży oraz dwójkę dzieci. W wyniku zdarzenia musieli oni zostać dokładnej przebadani.

Uczestnicy wypadku samodzielnie wyszli z samochodów

Jeden z samochodów biorących udział w zdarzeniu na ulicy Gościnnej w Rudzie Śląskiej wylądował w przydrożnym rowie. Pomimo tego i tak wszyscy uczestnicy wypadku zdołali opuścić pojazdy o własnych siłach. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Warto dodać, że kierowcy na trasie przy ulicy Gościnnej w Rudzie Śląskiej mogli tego dnia borykać się z lekkimi utrudnieniami w ruchu drogowym. Policjanci musieli wprowadzić na pewien czas ruch wahadłowy, aby można było zabezpieczyć miejsce zdarzenia, pomóc rannym i usunąć skutki wypadku.