Kolejne impreza kolorów Holi w Rudzie Śląskiej

W całym kraju regularnie odbywają się imprezy, które określane są oficjalnie jako Holi Święto Kolorów. W tym roku po raz kolejny impreza zawita do Rudy Śląskiej. W sobotę 11 września wszyscy chętni uczestnicy będą mogli wziąć udział w imprezie na Stadionie Slavia.

Holi Święto Kolorów w Rudzie Śląskiej

W tym roku Ruda Śląska miała już okazję gościć imprezę Holi. Tym razem wszyscy fani tego typu imprez będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu już w sobotę 11 września. Impreza Holi Święto Kolorów odbędzie się na Stadionie Slavia, który zlokalizowany jest przy ulicy Ernesta Pohla 1. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15:00, z kolei zakończenie imprezy ma nastąpić około godziny 19:00. Oprócz zabawy proszkami Holi, uczestnicy będą mogli bawić się przy muzyce DJ’a, a także będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Warto zaznaczyć, że wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy. Uczestnicy będą mogli skorzystać z dziewięciu kolorów proszków. Organizatorzy zaznaczają, że podczas trwania imprezy Holi Święto Kolorów, nie będzie można wnosić własnych proszków na teren imprezy. Wynika to głównie ze względów bezpieczeństwa.