Już niedługo rozpocznie się budowa Panattoni Park Ruda Śląska III

W Rudzie Śląskiej już niedługo ruszy inwestycja budowlana dewelopera Panattoni. W ramach tego powstanie Panattoni Park Ruda Śląska III – ogromny obiekt, który będzie wynajmowany innym najemcom.

Midocean wynajął powierzchnię Panattoni

Jednym z pierwszych najemców powierzchni nowego obiektu jest Midocean. To jeden z głównych hurtowników wyrobów promocyjnych, tekstyliów, czy też biznesowych upominków. Jest to marka znana na całym świecie, a w nowo powstającym obiekcie Pannatoni Park Ruda Śląska III będzie on wynajmował aż 40 500 m kw.

Hurtownik Midocean ma ogromne plany co do wynajętej powierzchni w nowym obiekcie Panattoni. Mówi się, że ten obszar ma być głównym centrum logistycznym i nadrukowym, który umożliwi rozszerzenie działalności na terenie Europy. W ramach wynajętej powierzchni ma powstać część przemysłowa o powierzchni 36 300 m kw., a także część biurowa, która będzie zajmowała około 3500 m kw.

Deweloper Panattoni wykonuje już nie pierwszą inwestycję tego typu na Górnym Śląsku. Do tej pory dostarczył on już najemcom 1,6 mln m kw. Pozostałe obiekty Panattoni mieszczą się m.in. w Katowicach, Zabrzu, Bielsku-Białej, czy też Sosnowcu.

Sprawdź również: profesjonalny sprzęt budowlany i dla dekarzy. Sprawdź propozycję na Geda24.pl w tym takie produkty jak: winda towarowa, wciągarki budowlane czy żurawie.