Grupa Delta Trans przedłużyła umowę najmu magazynowej powierzchni w Hillwood Ruda Śląska

Na terenie Rudy Śląskiej mieści się Hillwood Ruda Śląska, a więc park magazynowy o nowoczesnym usposobieniu. Znajduje się on na terenie miasta i jest świetnie zlokalizowany z Międzynarodowym Portem Lotniczym mieszczącym się w Pyrzowicach oraz z drogą krajową 925. Z tego względu nikogo nie dziwi, że zainteresowanie najmem jest po prostu spore. W ostatnim czasie na przedłużenie umowy najmu w Hillwood Ruda Śląska zdecydował się potentat logistyczny, a więc Delta Trans.

Delta Trans na dłużej w Hillwood Ruda Śląska

W ramach grupy Delta Trans wyróżnia się dwie spółki, a więc Delta Trans Transporte oraz Delta Trans Logistik. Jest to jeden z największych operatorów logistycznych, który funkcjonuje na terenie naszego kraju. W zasadzie na polskim rynku grupa znajduje się już od ponad 30 lat. Już od pewnego czasu grupa wykorzystuje powierzchnię magazynową w Rudzie Śląskiej. Teraz miało dojść do wygaśnięcia umowy, jednak grupa Delta Trans postanowiła przedłużyć wynajem. Warto dodać, że w renegocjacjach warunków umowy mieli oni wsparcie ekspertów innego wielkiego gracza, a więc Newmark Polska.

Warto dodać, że na co dzień firma korzysta nie tylko z nowoczesnego parku magazynowego Hillwood Ruda Śląska w naszym mieście, ale również korzysta z magazynu w Chorzowie. Nie można również zapominać o centrum logistycznym grupy Delta Trans w Świętochłowicach, które tak naprawdę jest ich główną siedzibą. Tam obie spółki wykorzystują łącznie aż około 120 tysięcy mkw. Mowa tutaj zarówno o powierzchniach produkcyjnych, jak i magazynowych.