Dźwigi Ruda Śląska na wynajem – 24 h / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku

Jesteś z Rudy Śląskiej lub okolic i potrzebujesz dźwig na wynajem? Stała się „nagła” sytuacja i zależy Ci, by firma ogarnęła to sprawnie, bezpiecznie i fachowo? Potrzebujesz firmę wynajmującą dźwigi ze Śląska, bo liczy się dla Ciebie czas? Sprawdź Dźwigi od Sołtysa!

Lubisz konkretnych gości, którzy robią solidną robotę?

Jeżeli chcesz, by Twoje zlecenie było zrealizowane:

  1. szybko,
  2. solidnie,
  3. profesjonalnie,
  4. sprawnie
  5. bezpiecznie!

To wynajmij dźwig u Sołtysa. Jesteśmy fachowi i konkretni do bólu. Przyjeżdżamy, działamy. Po prostu.

Bezpłatna wycena, oferta i pomoc

Jasne, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest ekspertem od podnoszeń (zwłaszcza, gdy wynajmuje dźwig pierwszy albo drugi raz w życiu). Dlatego z przyjemnością Ci pomożemy. Podpowiemy jak „ugryźć” podnoszenie, jak zaczepić ładunek, gdzie i jak go przenieść i gdzie się ustawić. Dobierzemy odpowiedni żuraw. Klienci u nas bardzo to doceniają, bo dzięki temu oszczędzili mnóstwo czasu.

Sytuacja awaryjna? Dzwoń!

Zdarzył się wypadek, materiały / sprzęt przyjechały o innej porze niż było ustalone? Jest jakaś inna sytuacja, która Cię zaskoczyła i przez to potrzebujesz wynająć dźwig „na już”? Dzwoń do nas!

Nasza baza jest na Śląsku, w Rudzie możemy być błyskawicznie. Jako jedna z niewielu firm, świadczymy usługi 24 h / 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Bez względu na porę dnia, nocy, czy są Święta czy nie — śmiało skontaktuj się z nami.

Dźwigi do 800 ton na wynajem w Rudzie Śląskiej!

Jako jedni z niewielu na Śląsku dysponujemy naprawdę ciężkim sprzętem. Obróć „klasycznych” dźwigó na wynajem o udźwigu 100-180 ton, mamy też prawdziwe potwory. Możesz wynająć u nas żurawie samojezdne o udźwigu:

  • 250 ton
  • 350 ton
  • 500 ton
  • 800 ton

Do tego, jeśli jest taka potrzeba, a ładunek długi, ciężki, nietypowy – możemy podesłać dwa dźwigi, które będą ze sobą współpracować, żeby go podnieść i umieścić gdzie trzeba. Jeżeli zajdzie potrzeba, przygotujemy konkretny plan podnoszenia, który zagwarantuje bezpieczeństwo takiej operacji (mamy własne centrum technologiczne i najlepszych technologów).

Zaufaj nam. Zrealizujemy Twoje zlecenie szybko, sprawnie i solidnie.

Zapytaj o cennik i niezobowiązującą ofertę: