Bóbr pojawił się w Dolinie Kochłówki

Osoby spacerujące po lasach lub innych miejscach natury niejednokrotnie natkną się na nietypowe widoki. Na taką nietypową sytuację natknęła się mieszkania RUdy Śląskiej, która spacerowała Doliną Kochłówki. W pewnym momencie zauważyła ona bobra w wodzie. To naprawdę niecodzienny widok, szczególnie, że była to noc sylwestrowa.

W Dolinie Kochłówki natknęła się na bobra

Spacerowiczka, która zobaczyła ten niesamowity widok oczywiście od razu wykonała kilka fotografii. Bóbr jak gdyby nigdy nic po prostu sobie pływał. W pewnym momencie schował się on w gąszczach, a następnie przeszedł do obgryzania tamtejszych gałęzi – w spokoju i ciszy. Osoby, które na co dzień są związane ze zwierzętami potwierdzają, że pojawiające się tak szybko bobry w wodzie to po prostu zapowiedź dobrego nowego roku. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie, ponieważ każdemu z nas przydałby się spokojny, zdrowy i szczęśliwy okres.

Śmieci po sylwestrowej nocy w Dolinie Kochłówki

Rudzka Dolina Kochłówki to popularne miejsce do spacerowania. Niezależnie od pory roku można tam kogoś spotkać. Coraz większa ilość osób wybiera właśnie to miejsce do spacerowania. Niestety, ale to również oznacza, że znacznie trudniej utrzymać tam porządek i czystość, jaka panowała tam wcześniej. A o porządek i czystość trzeba dbać przez cały rok. Nawet jeśli wychodzimy na grzybobranie, to koniecznie warto zadbać o porządek i czystość. Ostatnio o grzybobraniu pisali również redaktorzy na stronie internetowo-informacyjnej Chrzanowa.

Z kolei w spacerowicze po lasach i miejscach natury w Rudzie Śląskiej niestety nie zawsze pamiętają o dobrych manierach i szanowaniu środowiska naturalnego. Na domiar złego po ostatniej nocy sylwestrowej pozostały tam śmieci oraz odpady po fajerwerkach. Ktoś po prostu nie zadał sobie na tyle trudu, aby posprzątać po sobie śmieci. To na pewno przykre informacje, ponieważ o naturę i środowisko powinien dbać każdy człowiek. Szczególnie, że w Dolinie Kochłówki można spotkać wyjątkowe zwierzęta. Przede wszystkim żyje tam sporo gatunków ptaków, ale nie tylko, ponieważ znajdziemy tam także wiele innych ciekawych okazów zwierząt.