51-letni mężczyzna dobierał się do młodszej sąsiadki

Policja w Rudzie Śląskiej otrzymałą zgłoszenie o próbie wykorzystania kobiety przez sąsiada. Mężczyzna w wieku 51-lat miał dopuścić się tzw. innych czynności seksualnych w momencie, gdy ta postanowiła przyjść do niego i pożyczyć zapalniczkę. Mężczyzna decyzją sądu został umieszczony w areszcie.

Próbował wykorzystać seksualnie młodszą sąsiadkę

Stróże prawa dokonali skutecznego zatrzymania 51-letniego mężczyzny po tym, gdy otrzymali informację o próbie wykorzystania przez niego młodszej sąsiadki. Młoda sąsiadka miała zjawić się u 51-latka w celach pożyczenia zapalniczki. W tym momencie mężczyzna próbował wykorzystać tę sytuację i zaczął dobierać się do młodszej kobiety. Kobieta od samego początku sprzeciwiała się temu, co zamierzał zrobić mężczyzna. To jednak nie wystarczyło, a mężczyzna w dalszym ciągu próbował doprowadzić do zbliżenia. Ostatecznie mężczyzna dopuścił się tzw. innej czynności seksualnej, za co uznawane jest dotykanie miejsc intymnych.

Kobieta od razu zgłosiła całe zajście na policję. Śledczy od razu przystąpili do interwencji, a mężczyzna został zatrzymany. Decyzję w tej sprawie wydał już także sąd w Rudzie Śląskiej, przez co 51-letni mężczyzna został umieszczony w areszcie na kilka najbliższych tygodni. Zarzuty wobec mężczyzny to wspomniane już dopuszczenie się innych czynności seksualnych wobec młodszej sąsiadki, która postanowiła przyjść i pożyczyć od niego zapalniczkę.

Incydenty i przestępstwa na tle seksualnym

Policjanci z całego kraju muszą rozwiązywać wiele sytuacji na tle seksualnym. Do takich sytuacji dochodzi wciąż bardzo często, a ostatnio z taką sprawą radzili sobie funkcjonariusze z Zabrza. Na policję w Zabrzu w zeszłym roku zgłosiła się młoda kobieta, która zgłosiła sprawę na tle seksualnym. Więcej o tym zdarzeniu przeczytamy w artykule na stronie zabrzańskiego serwisu informacyjnego.