Złodziej zabrał rośliny z terenu przedszkola. Apel do sprawcy ze strony zarządu placówki

Przez noc poprzedzającą środę, 22 maja, doszło do kradzieży na terenie Miejskiego Przedszkola nr 43. Z obszaru wokół budynku nielegalnie zniknęło siedem roślin. Kierownictwo tej edukacyjnej instytucji, za pośrednictwem serwisów społecznościowych, wystosowało prośbę do złodzieja o zwrot skradzionego dobytku.

Trudno jest pojąć, że przedszkole może paść ofiarą złodzieja! W swoim komunikacie na portalach społecznościowych, Miejskie Przedszkole nr 43 ujawniło, iż podczas nocy przy jego budynku doszło do kradzieży siedmiu roślin. Zarząd przedszkola apeluje do sprawcy o zwrot skradzionych egzemplarzy – w przeciwnym wypadku zapowiadają oni przekazanie monitoringu, który udokumentował całe zajście, w ręce Policji.

Mieszkańcy regionu są zdumieni postępowaniem złodzieja, który miał czelność ukraść rośliny spod drzwi przedszkola. Wielu z nich namawia zarząd placówki do zgłoszenia sprawy na komendę, bez dawania złodziejowi okazji do zwrócenia skradzionych roślin.

– To szokujące, co ludzie są w stanie zrobić. Kradzież roślin z takiego miejsca! Cóż musi siedzieć w głowie takiej osoby? – pyta jeden z mieszkańców.

– Powinni od razu zgłosić ten incydent do policji! Jeśli ktoś jest w stanie okraść przedszkole, to na pewno będzie próbował tego samego gdzie indziej! – dodaje inny.

Przedszkole gorąco prosi o szerzenie tej informacji, aby dotarła ona do jak najszerszego grona odbiorców!