Szkoła Podstawowa nr 18 pragnie zaprosić na radosne, rodzinne świętowanie!

Nauczyciele, uczniowie oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej numer 18 w Kochłowicach z ogromnym entuzjazmem zapraszają wszystkich na najbliższy Festyn Rodzinny, który odbędzie się już w nadchodzący piątek, 7 czerwca. Wydarzenie planowane jest do przeprowadzenia na terenach przyszkolnych i ma nosić nazwę „Razem Weselej”.

Zgodnie z przygotowanym przez organizatorów harmonogramem, festyn rodzinny rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa aż do godziny 19:00. Odbywać się będzie na obszarze szkolnym oraz na przyległych boiskach Szkoły Podstawowej nr 18 imienia księdza Konstantego Damrota znajdującej się w Kochłowicach. Przewidziano szereg atrakcji: od dmuchanego zamku dla najmłodszych, poprzez występy artystyczne, aż po stoiska gastronomiczne z różnorodnością smakołyków. Nie zabraknie także lodów, które uprzyjemnią czas spędzony na festynie. Dodatkowo, wszyscy chętni będą mieli okazję skorzystać z fotobudki 360° oraz z bliska przyjrzeć się radiowozowi i osprzętowi policyjnemu.

W sytuacji, gdyby warunki atmosferyczne nie pozwoliły na organizację festynu pod gołym niebem, zaplanowano jego przeniesienie do budynku III Liceum Ogólnokształcącego zlokalizowanego przy ulicy Oświęcimskiej 90.