Powstaną nowe mieszkania w Rudzie Śląskiej

W Rudzie Śląskiej szykuje się spora inwestycja związana z nieruchomościami. Już niedługo przy ulicy generała Jerzego Ziętka w Rudzie Śląskiej powstanie całkowicie nowe osiedle. Ma tam zostać stworzone osiedle, na którym łącznie powstanie aż 536 mieszkań. Za inwestycję stoi ogólnopolski, bardzo znany deweloper Hreit. Co jeszcze wiadomo o powstającej inwestycji w Orzegowie?

Nowoczesne apartamenty na nowym osiedlu w Rudzie Śląskiej

Oddane do użytku apartamenty będą miały być w nowoczesnym stylu. Według informacji, które obecnie są dostępne w informacji publicznej, ogólnopolski deweloper Hreit ma wybudować osiedle o nazwie „Apartamenty Ziętka”. Osiedle znajdować będzie się w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Orzegów. Dokładnie będzie to działka przy ulicy Jerzego Ziętka. Mieszkania dostępne na nowym osiedlu będą oczywiście o różnych metrażach. Mieszkania mają zaczynać się już od powierzchni 25 m2, a kończyć na 64m2. Będą to mieszkania w stylu studio oraz apartamenty czteropokojowe.

Co jeszcze wiadomo na temat nowego osiedla w Rudzie Śląskiej?

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnych informacji dewelopera, lokatorzy będą mieli do użytku również balkony. Z kolei lokatorzy, którzy nabędą mieszkania na parterze, będą mogli skorzystać z ogródków. Budynki na nowym osiedlu będą wyposażone także w windę. Za pomocą windy będzie można przemieszczać się po poszczególnych piętrach budynku, a oprócz tego będzie można udać się do parkingu podziemnego, które również będą znajdować się pod nowoczesnymi obiektami. Warto dodać, że miejsca parkingowe będą dostępne również na zewnątrz.