Policja poszukuje osób, które okradły sklep Netto przy ulicy Karola Goduli

Mężczyzna i kobieta są poszukiwani przez policję z powodu kradzieży drogich trunków alkoholowych ze sklepu sieci Netto, które znajduje się przy ulicy Goduli. Całą sytuację kradzieży zarejestrował monitoring obecny w sklepie. Dwójka osób ukradła alkohol warty łącznie około 1123 złotych.

Trwają poszukiwania złodziei alkoholu ze sklepu

Na ten moment policja dysponuje jedynie nagraniami ze sklepowego monitoringu. Nagrania dokładnie pokazują, że kobieta i mężczyzna kradną alkohol ze sklepu. Łącznie takich kradzieży z Netto przy Karola Goduli było więcej niż jedna. Podczas tych kradzieży złodzieje chwytali głównie trunki alkoholowe o wyższej wartości pieniężnej.

Obecnie policjanci z Komisariatu I w Rudzie Śląskiej prowadzą czynności w tej sprawie, aby schwytać sprawców. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub też rozpoznają osoby z nagrań monitoringu sklepowego, proszone są o kontakt z Komisariatem I w Rudzie. Skontaktować można się za pomocą numeru telefonu 47 854 1610, przez e-mail [email protected] lub też osobiście udając się na najbliższy komisariat policji.