Incydent na skrzyżowaniu 1 Maja i Teatralnej w dzielnicy Wirek

Zdarzenie na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Teatralnej w Wirku miało miejsce wczoraj. W wyniku niewłaściwej oceny sytuacji na drodze przez jednego z kierowców doszło do stłuczki między dwoma samochodami. Kierujący, który spowodował to zdarzenie, nie przestrzegł zasady pierwszeństwa przejazdu i został za to ukarany mandatem.

Dokładnie na przedział czasowy o godzinie 13:30, dnia 31 stycznia, na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Teatralnej w Wirku doszło do nieszczęśliwej kolizji drogowej. Dwa pojazdy, volkswagen oraz audi znalazły się zaangażowane w to zdarzenie. Na podstawie analizy materiału z monitoringu drogowego, udało się ustalić, że kierujący volkswagenem, próbując skręcić w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prosto w kierunku Rudy audi. Niestety, taka sytuacja doprowadziła do bezpośredniego kontaktu obu pojazdów.

Na szczęście żaden z uczestników tego incydentu nie odniósł poważnych obrażeń. Osoba odpowiedzialna za kolizję, kierujący volkswagenem, została ukarana mandatem za swoje niedopatrzenie i nieprzestrzeganie zasad ruchu drogowego.