Ewa Kośniewska, fryzjerka z Rudzicy, triumfuje na międzynarodowej scenie zdobywając tytuł Mistrza Świata!

Pod koniec października 2023 roku, na renomowanym festiwalu World Champion Festiwal, Ewa Kośniewska – utalentowana fryzjerka pochodząca z Rudzicy, ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium. Zdobyła ona prestiżowy tytuł Mistrza Świata w fryzjerstwie federacji CMC WORLD, rywalizując w kategorii Creative Sprint. Ewa nie tylko utrzymała tytuł, ale także umocniła swoją pozycję jako jednej z czołowych postaci w tej dziedzinie.

Podczas tegorocznej edycji World Champion Festiwal 2023, polscy fryzjerzy wykazali się niesamowitą kreatywnością i umiejętnościami, zdobywając aż 18 medali. Ten imponujący wynik zapewnił naszemu zespołowi drugie miejsce w ogólnym rankingu drużynowym, co jest wielkim sukcesem dla całego środowiska fryzjerskiego w Polsce.

Z całej puli medali, które otrzymała reprezentacja Polski, osiem przyznano kobietom. Drużyna męska również nie zawiodła i wróciła do kraju z dziesięcioma medalami. Wszystko to świadczy o wysokim poziomie i profesjonalizmie polskiego fryzjerstwa na arenie międzynarodowej.