Budowa Panattoni Park Ruda Śląska III

Panattoni Park Ruda Śląska III to wielka inwestycja na Górnym Śląsku.

Oficjalnie rozpoczęła się budowa obiektu, który ma powstać na obrzeżach Rudy Śląskiej, w promieniu 16 km. Od Katowic. Miejsce parku jest dogodne ponieważ w pobliżu zlokalizowana jest krajowa droga A1, która umożliwi bezpośredni dojazd z największych miast Polski, takimi jak Wrocław, Kraków, Gdańsk, czy też miast położonych w województwie kujawsko- pomorskim. To dobra lokalizacja również dla naszych niemieckich i czeskich sąsiadów. Ukraińscy sąsiedzi również nie zostali pominięci przy realizacji projektu.

Inwestycja z pewnością będzie bardzo dobrym plusem dla polskiej gospodarki ze względu na zapotrzebowanie magazynowe. Pomysł na stworzenie tego typu obiektu powstał na zamówienie, a bardziej na zapotrzebowanie w zakresie logistyczno- produkcyjnym. To tutaj właśnie będą zlokalizowane magazyny, oraz biura niezbędne do egzystowania całej inwestycji. Region śląski sam w sobie jest bardzo atrakcyjny i z pewnością może wiele zyskać na tym obiekcie.

Panattoni Europe – jest to firma odpowiedzialna za całą budowę inwestycji. Dodajmy, że działalność firmy rozpoczęła się już 15 lat temu i w tym czasie udało się deweloperowi zrealizować kilkanaście poważnych projektów na terenie Polski. Obecnie oczy deweloperskie skierowały się w stronę Śląska. To właśnie tutaj powstaje coraz więcej miejsc ekologicznie przyjaznych człowiekowi. Nowo powstała inwestycja również ma na celu zachowanie zasad ekologii. Inwestorzy ubiegają się także o wpis do certyfikacji BREEAM.