25 września w Rudzie Śląskiej odbędzie się Noc Teatru 2021

Już niedługo mieszkańcy Rudy Śląskiej oraz wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w wydarzeniu Noc Teatru 2021. W programie znalazło się miejsce dla wielu świetnych spektakli wg wielu wybitnych twórców. Już teraz sprawdźmy szczegółowy program wydarzenia Noc Teatru 2021.

Program Nocy Teatru 2021

W ramach wrześniowego wydarzenia kulturalnego w Rudzie Śląskiej, zgromadzona publiczność będzie mogła obejrzeć takie spektakle jak „Przyjaźń to trudne zadanie” (zostanie wykonany przez teatralną grupę „Szarada II” pod przewodnictwem Małgorzaty Grund-Bismor), „Dogrywka, czyli gramy do końca” (w wykonaniu osób z Teatru Obecności pod przewodnictwem Bartłomieja Latoszka), czy też spektakl pod kierunkiem Mirosława Orzechowskiego, który wykona grupa Lekkiego Teatru Przenośnego. Będzie to spektakl o tytule „Kurde balans i klas społecznych zmieszanie, czyli o tym jak trudna jest komunikacja pomiędzy jednostkami o odmiennym uposażeniu ideowym”. Oprócz tego w ramach wydarzenia we wrześniu odbędzie się także wiele innych spektakli, o których więcej można dowiedzieć się w oficjalnym ogłoszeniu lub na oficjalnym plakacie wydarzenia.

Dodajmy, że publiczność będzie mogła nabyć bilety na wrześniową Noc Teatru 2021 w cenie 10 zł. Co więcej, respektowana jest Rudzka Karta Seniora oraz Rudzka Karta Rodziny. Warto zaznaczyć, że rabaty niestety nie łączą się.

Przypomnijmy, że Noc Teatru 2021 odbędzie się 25 września w Rudzie Śląskiej