Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Rudę Śląską

W ostatnich tygodniach grudnia premier Mateusz Morawiecki wybrał się w trasę wizytową po województwie śląskim. W ramach tej trasy pojawił się on również w Rudzie Śląskiej. Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Rudę Śląską w środę, dnia 22 grudnia.

Kolejna wizyta premiera w Rudzie Śląskiej

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Rudę Śląską już po raz kolejny w swojej karierze. Przypomnijmy, że premier uraczył mieszkańców Rudy swoją obecnością już w 2018 roku. Wtedy pojawił się w Hucie Pokój, gdzie poświęcił swój czas i wdał się w dyskusję z pracownikami zakładu. Z kolei w 2019 roku premier pojawił się w Domie Seniora. Mowa dokładnie o Dziennym Domie „Senior – Wigor”, który znajduje się w Nowym Bytomiu.

Tegoroczna wizyta premiera Mateusza Morawieckiego odbyła się w środę, 22 grudnia. Premier pojawił się już o godzinie 12:15 w obiekcie Urzędu Miasta. Wziął on udział w specjalnie przygotowanej prasowej konferencji. Konferencja dotyczyła głównie wszelkich najważniejszych inwestycji, które w najbliższym czasie mają zostać dokonane na terenie Rudy Śląskiej. Warto dodać, że w ramach wyjazdu do Rudy Śląskiej, premier postanowił odwiedzić także inne miejscowości na terenie śląskiego województwa. Mowa tutaj o Katowicach, Porębie i Łaziskach Górnych.