Ekspansja Aldi na Śląsku: nowy market otwarty w Rudzie Śląskiej

Sieć sklepów Aldi kontynuuje swoją ekspansję na Śląsku. W położonej w regionie Rudzie Śląskiej powstał kolejny, już trzeci sklep tej sieci, a plany obejmują otwarcie jeszcze jednego. Najnowsza placówka Aldi zaprosiła pierwszych klientów 6 rano w środę, jest zlokalizowana w Bykowinie, przy ulicy Gwareckiej 36.

Na czas inauguracyjnego otwarcia nowego marketu, Aldi przygotowało atrakcyjne oferty dla swoich klientów. Kupujący mogli skorzystać z obniżek o wysokości 25% na asortyment odzieżowy i obuwniczy. Dodatkowo, sieć supermarketów przygotowała bony na przyszłe zakupy dla osób, które w trakcie pierwszego tygodnia działalności sklepu, wydają minimum 100 złotych. Każdy taki klient otrzyma 5 bonów po 20 złotych na kolejne zakupy – o łącznej wartości dokładnie 100 złotych.

Aldi w Rudzie Śląskiej zaserwuje swoim klientom szereg promocji na produkty ze swoich marek własnych. W dniu inauguracji sklepu, klienci mieli okazję spróbować różnych produktów dostępnych jedynie w Aldi, dzięki specjalnie przygotowanym na ten dzień degustacjom. Degustacyjne stanowiska czekały na klientów między 11.00 a 19.00.

„Nowo otwarty sklep w Rudzie Śląskiej został zaprojektowany zgodnie z nowatorskim konceptem wizualnym marki Aldi, którego charakterystyka opiera się na podkreślaniu świeżości – zarówno w aranżacji przestrzeni sklepu, jak i oferowanego asortymentu”, mówi Luiza Urbańska, przedstawicielka działu komunikacji Aldi. Opisuje również dodatkowe udogodnienia dla klientów: krajalnicę do chleba i mniejsze wózki zakupowe dla dzieci, a także dogodnie położony parking z miejscami przeznaczonymi dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Nowa placówka Aldi o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych, będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 9.00 do 20.00. Kilkunastu pracowników znalazło zatrudnienie w nowym sklepie.