Co można robić w ferie zimowe w Rudzie Śląskiej?

Nie tak dawno wszyscy cieszyliśmy się z przerwy świąteczno-noworocznej, a teraz przed nami już kolejne dni wolne. Oczywiście w największym stopniu dotyczą one dzieci, które będą miały wolne od zajęć szkolnych. Co w takie dni będą one mogły robić? Okazuje się, że w tym roku Rudzie Śląskiej przygotowano wiele atrakcji dla dzieci z okazji ferii zimowych.

Propozycje spędzania czasu podczas ferii zimowych

W Rudzie Śląskiej istnieje wiele różnych instytucji kultury i sportu, które postanowiły zorganizować specjalne zajęcia dla dzieci podczas ferii zimowych. Przypomnijmy, że ferie zimowe będą trwać od 16 do 29 stycznia. Osoby, które nie będą szaleć na nartach w górach, na pewno powinny zainteresować się atrakcjami przygotowanymi na miejscu.

Wśród atrakcji przygotowanych na ferie zimowe wyróżniają się przede wszystkim te zorganizowane przez Miejskie Centrum Kultury imienia Henryka Bisty. Oprócz tego zajęcia dla dzieci w tym czasie zorganizuje także Aquadrom i Muzeum Miejskie imienia M. Chroboka w Rudzie Śląskiej. Oprócz tego rodzice powinni zainteresować się ofertą przygotowaną przez Burloch Arena, czy też przez miejski basen. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u źródła.